Hľadá sa Stavebný inžinier pre medzinárodnú spoločnosť. Práca vhodná aj pre absolventa Stavebnej fakulty !

Umiestnenie

Košický kraj

Kategória

Stavebníctvo

euro_symbol

Základný plat od

1200 €

Seniorita / Zručnosti

samostatný pracovník-referent

Zverejnené
3. apríla 2024
Umiestnenie
Kategória
Typ pozície
Seniorita
Jazyky
anglický jazyk - b1 (mierne pokročilý)
Nástup
dohodou

Popis

Náplň práce:

- plánuje, koordinuje a pripravuje všetky dokumenty a výkresy spojené s daným projektom
- pripravuje výkazy výmery a cenové rozpočty k daným projektom
- pripravuje technické riešenia pre dané projekty
- kontroluje projektovú dokumentáciu
- zakresľuje alebo zaznamenává všetky zmeny v porovnaní s projektovou dokumentáciou
- tlačí, kopíruje a zapisuje výkresy a dokumentáciu
- preveruje zákony, právne a technické normy a predpisy, ktoré sa vzťahujú na prípravu projektovej dokumentácie
- pripravuje potrebné náčrty a výkresy pre výstavbu
- zúčastňuje sa koordinačných porád
- koordinuje jednotlivých dodávateľov
- kontroluje kvalitu a bezpečnosť práce jednotlivých dodávateľov
- vykonáva inšpekciu staveniska a vedie potrebné zánamy

Headline

Náplň práce: - plánuje, koordinuje a pripravuje všetky dokumenty a výkresy spojené s daným projektom - pripravuje výkazy výmery a cenové rozpočty k daným projektom - pripravuje technické riešenia pre dané projekty - kontroluje projektovú dokumentáciu - zakresľuje alebo zaznamenává všetky zmeny v porovnaní s projektovou dokumentáciou - tlačí, kopíruje a zapisuje výkresy a dokumentáciu -

Požiadavky

- VŠ vzdelanie v odbore stavebníctvo
- AJ - úroveň minimálne B1
- vodičský preukaz sk. B
- skúsenosti s pozemnými stavbami - výhodou
- odolnosť voči stresu, chuť pracovať na sebe

Informácie o plate

od 1 200 - mzdové ohodnotenie je závislé od skúseností kandidáta

Bonusy a benefity

- budú prezentované na osobnom pohovore

Kozáček Matúš;

Kozáček Matúš

Lugera & Maklér spol. s.r.o. - Personnel Consultant

matus.kozacek@lugera.sk
+421 908 997 135
11 pozícii (zobraziť)