Business development manager – SENIOR

Umiestnenie

Bratislavský kraj

euro_symbol

Základný plat od

2400 €

Seniorita / Zručnosti

manažér

Chcete sa podieľať na rozvoji biznisu v známej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti? Máte elektrotechnické vzdelanie a niekoľkoročné skúsenosti v danej oblasti?Radi sa s Vami skontaktujeme.

Zverejnené
30. septembra 2024
Umiestnenie
Typ pozície
Seniorita
manažér, senior-špecialista
Jazyky
anglický jazyk - b2 (stredne pokročilý)

Popis

Komplexná náplň práce zahŕňa okrem iného:
- rozvíjanie obchodu, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- rozvíjanie predaja smerom k obchodnému oddeleniu
- podpora obchodného tímu v teréne
- spolupráca v rámci produktového a marketingového manažmentu
- tvorba plánu a rozpočtu
- cenotvorba produktov
- spolupráca s marketingovým oddelením pri tvorbe kampaní, produktových a marketingových materiálov
- školenia
- spolupráca naprieč produktovým, obchodným a marketingovým oddelením

Požiadavky

Elektrotechnické vzdelanie - podmienka
skúsenosti v obchode/marketingu na obdobnej pozícii (business development, produktový manažment, marketing) - min. 3 roky - podmienka
- AJ - komunikatívna úroveň - podmienka
- znalosť sortimentu elektrotechnických komponentov

Informácie o plate

od 2400€/btt + variabilná zložka - výška závisí od skúseností kandidáta (je možné aj vyššie rozpätie)

Bonusy a benefity

kvartálne bonusy, ročný bonus, 13. plat, auto, laptop, dni voľna nad rámec, rozvojové programy a školenia

Ing. Sekerová Paula;

Ing. Sekerová Paula

Lugera & Maklér spol. s.r.o. - Personnel Consultant

paula.sekerova@lugera.sk
+421 908 821 233
9 pozícii (zobraziť)