Hľadáme Obchodného Zástupcu v oblasti hygieny

Umiestnenie

Košický kraj

Kategória

Obchod  Iné

euro_symbol

Základný plat od

1100 €

Seniorita / Zručnosti

samostatný pracovník-referent

Zverejnené
3. októbra 2024
Umiestnenie
Kategória
Obchod  Iné
Typ pozície
Seniorita
Jazyky
anglický jazyk - b1 (mierne pokročilý)
Nástup
ASAP

Popis

Spoločnosť hľadá šikovného Obchodného zástupcu, ktorý bude budovať a udržiavať vzťahy s B2B zákazníkmi a aktívne predávať naše ekologické riešenia šité na mieru!
Čo bude tvojou náplňou práce?
Starostlivosť o pridelené portfólio B2B zákazníkov
Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a prezentácia našich ekologických riešení (ESG) pre hygienu
Tvorba cenových ponúk, administrácia v CRM (Sales Force) a spolupráca s rôznymi oddeleniami
Prezentácia produktov a služieb, a plnenie stanovených obchodných cieľov
Zúčastňovanie sa na poradách a pravidelný reporting

Požiadavky

Minimálne 2 roky skúseností na pozícii obchodného zástupcu, ideálne s predajom servisných služieb a B2B segmentom
Skúsenosti s CRM systémami (Sales Force výhodou)
Schopnosť efektívne plánovať svoj čas a venovať sa zákazníkom od prvého kontaktu až po uzavretie zmluvy
Znalosť anglického jazyka je výhodou
Vodičský preukaz skupiny B a chuť pracovať v teréne

Informácie o plate

1100

Bonusy a benefity

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s viac ako 70-ročnou históriou
Fixná mzda a atraktívne mesačné bonusy na základe dosiahnutých výsledkov
Pridelené portfólio existujúcich zákazníkov
Služobné vozidlo Škoda Kamiq, laptop a mobilný telefón Samsung (na pracovné aj súkromné účely)
Kariérny rozvoj a ďalšie vzdelávanie
Stravné lístky, firemné akcie a každoročná valorizácia mzdy

Ing. Šándor Michaela;

Ing. Šándor Michaela

Lugera & Maklér spol. s.r.o. - Personnel Consultant

michaela.sandor@lugera.sk
+421 908 821 253
6 pozícii (zobraziť)