Senior kontrolór na finančnom oddelení

Umiestnenie

Košický kraj

Kategória

Financie  Účtovníctvo  Výroba

euro_symbol

Základný plat od

2400 €

Seniorita / Zručnosti

samostatný pracovník-referent

Zverejnené
30. septembra 2024
Umiestnenie
Kategória
Typ pozície
Seniorita
Jazyky
anglický jazyk - b1 (mierne pokročilý)
anglický jazyk - b2 (stredne pokročilý)
Nástup
ASAP

Popis

Rozširujeme náš tím na jednotnom ekonomickom oddelení v medzinárodnej
korporácii, ktorá na Slovensku zahŕňa dva podniky - sídliace v
Košiciach a v novej modernej zlievarenskej prevádzke v Kechneci. Prijímame
výzvy, oceňujeme talenty a myšlienky pre budúcnosť.
Hľadáme kolegu, ktorého náplňou práce po zaškolení budú nasledujúce oblasti:
· Plánovanie, vypracovávanie plánov a analýz jednotlivých druhov
výdavkov, kontrola nákladov spoločnosti.
· Pripravovanie, rozpočtov.
· Vypracovávanie mesačných reportov a ad hoc analýz..
· Podieľanie sa na vytváraní a vylepšovaní controllingových
mechanizmov, automatizácií.
· Analýzy a hodnotenia výsledkov za stanovené časové obdobia a ich
odchýlok od rozpočtu.
· Analýzy finančných ukazovateľov spoločnosti a optimalizácia
ukazovateľov v spolupráci s inými oddeleniami.
· Komunikovanie s členmi manažmentu spoločnosti a ostatných oddelení.
· Spolupráca so zahraničnými kontrolórmi.
· Práca v SAP.

Požiadavky

· Znalosť slovenskej legislatívy v oblastí kontrolingu - podmienkou
· Znalosť práce v MS Excel na pokročilej úrovni - podmienkou
· Minimálne 4 roky skúseností na danej pozícii v medzinárodnej výrobnej
spoločnosti
· Skúsenosti s prácou v SAP
· Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni – podmienkou

Osobnostné predpoklady:
·Zodpovednosť;
·Samostatnosť;
·Proaktivita;
·Zmysel pre detail;
·Systematickosť;
·Flexibilita;
· Team-working;
· Pozitívny prístup;
· Odolnosť voči stresu;
· Schopnosť prekonávať prekážky;
· Schopnosť zlepšovať systém vo zverenej oblasti.

Informácie o plate

Základná mzda od 2400,- € + 140€ dochádzkový bonus + 60€ po
zaučení variabilná zložka.

Bonusy a benefity

· Dobrý tím
· Práca v novovzniknutej medzinárodnej spoločnosti;
· Príspevok na dopravu
· Príspevok do DDS
· Stravné lístky v hodnote 6,30€
· Pri odpracovaní celého mesiaca stravné lístky v hodnote 7,10€
· Deň rodiny v lete
· Vianočný večierok v zime s darčekmi
· Mikulášsky darček pre deti zamestnancov s predstavením
· Darčeková poukážka na Deň otcov a matiek
· Multisport karta
· Ročný bonus
· Jazykový kurz angličtiny
· Čiastočné preplácanie cestovného

Bc. Lobová Miroslava;

Bc. Lobová Miroslava

Lugera & Maklér spol. s.r.o. - Personnel Consultant

miroslava.lobova@lugera.sk
+421 905 664 472
4 pozícii (zobraziť)