Hľadáme skúseného EHS (Enviroment, Health, Safety) špecialistu do stabilnej, nadnárodnej výrobnej spoločnosti so sídlom v Košiciach!

Umiestnenie

Košický kraj

Kategória

Výroba

euro_symbol

Základný plat od

1800 €

Seniorita / Zručnosti

senior-špecialista

Zverejnené
28. augusta 2024
Umiestnenie
Kategória
Výroba
Typ pozície
Seniorita
Jazyky
anglický jazyk - b2 (stredne pokročilý)
Nástup
ASAP

Popis

Hlavnou pracovnou náplňou bude:
- spolupráca s dodávateľmi osobných ochranných pracovných prostriedkov
- prevencia a vyhodnocovanie bezpečnostných incidentov
- vytváranie a aktualizovanie EHS dokumentácie podľa platnej legislatívy
- implementácia globálnych požiadaviek v oblasti EHS na lokálnej úrovni
- priprava spoločnosti a aktívne zúčastňovanie sa interných a externých auditov podľa ISO 45001
- príprava a prezentácia reportov EHS na globálnej úrovni
- vykonávanie školení zamestnancov v oblasti BOZP a PO
- vykonávanie denných kontrol zameraných na bezpečnosť
- organizácia podujatí za účelom zvyšovania povedomia o BOZP
- koordinácia vstupných a preventívnych lekárskych prehliadok

Požiadavky

- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
- anglický jazyk min. na úrovni B2
- znalosť príslušnej legislatívy
- odborná spôsobilosť na výkon činnosti Bezpečnostného technika
- osvedčenie Interného audítora (výhodou)
- základy manažérstva kvality
- zodpovednosť a flexibilita
- analytické myslenie
- prezentačné zručnosti

Informácie o plate

od 1800 Eur, finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Bonusy a benefity

- 8 hodinový pracovný čas vrátane prestávky na obed
- príspevok na stravné nad rámec zákona
- ročný bonus
- príspevok do DDS
- odmeny pri životných jubileách
- odmeny pri firemných výročiach
- príspevok na UpBalansea
- životné a úrazové poistenie
- príspevok na rekreáciu

Mgr. Király Michaela;

Mgr. Király Michaela

Lugera & Maklér spol. s.r.o. - Personnel Consultant

michaela.kiraly@lugera.sk
+421 918 188 188
5 pozícii (zobraziť)