Významný výrobca cementu so sídlom v Turni nad Bodvou, hľadá Environmentálneho koordinátora.

Umiestnenie

Košický kraj

Kategória

Výroba  Manažment

euro_symbol

Základný plat od

1300 €

Seniorita / Zručnosti

senior-špecialista

Zverejnené
27. augusta 2024
Umiestnenie
Kategória
Typ pozície
Seniorita
Jazyky
anglický jazyk - b2 (stredne pokročilý)
Nástup
ASAP

Popis

Ak máte vášeň pre ochranu životného prostredia a minimálne 1 rok praxe v tejto oblasti, radi Vás u nás privítame!

Vašou náplňou práce bude:
Ochrana životného prostredia: Budete zabezpečovať a koordinovať všetky činnosti súvisiace s ochranou životného prostredia na našej prevádzke.
Dodržiavanie legislatívy: Zaručíte dodržiavanie všetkých environmentálnych zákonov a noriem.
Komunikácia: Budete komunikovať so štátnymi inštitúciami, okolitou komunitou a internými tímami.
Analýza a zlepšovanie: Budete analyzovať environmentálne dopady výroby a navrhovať opatrenia na ich zníženie.
Audity a certifikácie: Budete sa podieľať na auditoch a certifikáciách systému environmentálneho manažérstva ISO 14001.

Požiadavky

Vzdelanie: Vysokoškolské vzdelanie II. alebo III. stupňa v odbore chémia, kvalita, procesné inžinierstvo, environmentalistika alebo biológia.
Prax: Minimálne 1 rok praxe v oblasti environmentalistiky.
Jazykové znalosti: Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.
Počítačové zručnosti: MS Office (Excel, Word, PowerPoint).
Osobnostné predpoklady: Zodpovednosť, samostatnosť, analytické myslenie, komunikatívnosť.

Informácie o plate

1300

Bonusy a benefity

Atraktívne finančné ohodnotenie: Variabilná zložka mzdy, 13. plat, príspevky na stravu, cestovanie, dôchodkové sporenie a ďalšie.
Široký balík benefitov: Dovolenka nad rámec zákona, príspevky na rekreáciu, zdravotné programy a mnoho ďalších.
Profesijný rast: Možnosť odborného vzdelávania a kariérneho rastu.
Stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti

Ing. Šándor Michaela;

Ing. Šándor Michaela

Lugera & Maklér spol. s.r.o. - Personnel Consultant

michaela.sandor@lugera.sk
+421 908 821 253
8 pozícii (zobraziť)