Hľadáme obchodných zástupcov!

Umiestnenie

Košický kraj

Kategória

Obchod  Stavebníctvo

euro_symbol

Základný plat od

1300 €

Seniorita / Zručnosti

samostatný pracovník-referent

Obchodný zástupca pre stavebniny a TZB

Zverejnené
1. októbra 2024
Umiestnenie
Kategória
Typ pozície
Seniorita
Nástup
dohodou

Popis

Náplň práce:

Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi v oblasti stavebnín a TZB.
Prezentácia a predaj produktov Woodcote Group stavebným firmám, inštalatérom, projektantom a iným odborníkom v stavebnom priemysle.
Príprava obchodných ponúk a zmlúv, rokovania s klientmi a uzatváranie obchodov.
Sledovanie vývoja na trhu, identifikácia potrieb zákazníkov a prispôsobovanie obchodných stratégií.
Zabezpečovanie technickej podpory a poradenstva pre zákazníkov.
Účasť na školeniach, seminároch a odborných výstavách za účelom zlepšovania produktových znalostí a obchodných zručností.

Ponúkame:

Stabilnú prácu v renomovanej spoločnosti.
Motivujúce finančné ohodnotenie a bonusový systém založený na výsledkoch.
Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja prostredníctvom pravidelných školení.
Príjemné pracovné prostredie a podpora zo strany tímu.
Služobný automobil aj na súkromné účely, mobilný telefón, notebook.

Požiadavky

Skúsenosti v oblasti obchodu, ideálne v sektore stavebnín alebo TZB.
Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.
Schopnosť samostatne pracovať a efektívne riadiť svoj čas.
Vysoká úroveň zodpovednosti a orientácie na výsledky.
Vodičský preukaz skupiny B.
Technické vzdelanie alebo prax v stavebnom priemysle je výhodou.

Informácie o plate

od 1300

Bonusy a benefity

Bonusy budú bližšie špecifikované na pohovore

Bc. Horvatová Andrea;

Bc. Horvatová Andrea

Lugera & Maklér spol. s.r.o. - Team Leader

andrea.horvatova@lugera.sk
+421 905 815 260
5 pozícii (zobraziť)