Lugera riešenia

Poznáme pracovný trh, hovoríme Vaším jazykom
a sme vždy pripravení prekonať vaše očakávania.

Lease your Recruiter

Ak potrebujete krátkodobo posilniť HR oddelenie, či už z dôvodu nárazových náborových aktivít alebo z dôvodu preklenutia obdobia chýbajúceho pracovníka, využite našu službu – Recruitment outsourcing! Recruiter môže pracovať on site alebo remote, sami rozhodnete na koľko % pracovníka potrebujete a efektívne tak využijete vlastné financie.

Úspora financií

Žiadne vstupné náklady

Vysoká efektivita

Rýchly nábeh do pracovného procesu

Permanent Placement

Efektívny nástroj na skrátenie Vašich náborových procesov a zníženie nákladov na získavanie nových zamestnancov. Naši konzultanti Vám radi predstavia skúsených kandidátov či nové talenty, pomôžu zorientovať sa na trhu práce a jeho požiadavkách a zároveň stanoviť realistické očakávania.

Search & Selection

Hľadáte ľudí, ktorí sa stanú stabilnou súčasťou vašej firmy ? Potrebujete nové talenty? Radi vás s nimi zoznámime.

Executive Search

Vieme identifikovať správnych manažérov, lídrov a odborníkov vyhovujúcich aktuálnym potrebám vašej spoločnosti a to diskrétne a profesionálne. Viac info.

Mass Recruitment

Lugera dokáže zabezpečiť obe – kvalitu aj kvantitu vo veľmi krátkom čase.

Dočasné pridelenie – Temporary Staffing

Dočasné pridelenie zamestnancov je služba využiteľná najmä pri projektoch, výkyvoch výroby a potrebe doplnenia stavu zamestnancov v krátkom časovom horizonte, keď nie je vo Vašich silách zabezpečiť potrebný počet pracovníkov najmä pri limitovanom počte kmeňových zamestnancov.

Flexibilita

Nižšie náklady

Menej administratívy

Spracovanie miezd – Payroll Outsourcing

Hľadáte riešenie, ktoré Vám zabezpečí bezpečné, jednoduché a spoľahlivé spracovanie mzdovej agendy? Lugera poskytuje kvalitný a včasný payroll servis, vrátane detailných reportov a administratívnej pomoci – kedykoľvek ho potrebujete.

Vždy načas

Spoľahlivo

Prehľadne

HR Consulting

Sme expertami na oblasť ľudských zdrojov a náš pracovný trh, pôsobíme na celom území Slovenska. Naši konzultanti sú vždy pripravení poradiť Vám nielen s výberom a vyhľadávaním vhodných kandidátov, ale aj nastavením motivačných pracovných podmienok voči trhu práce, zadefinovať profil kandidáta, poradiť s výberom benefitov či platových rozpätí.

Personnel Audits

Assessment and Development Centers

Training

Outplacement & Downsizing

HR Software TalentBase®

Prieskum miezd – Salary Benchmark

Platový prieskum Vám ponúka bližšie informácie o hrubej mzde, finančných a nefinančných benefitoch, ktoré spoločnosti na Slovensku v súčasnosti zamestnancom ponúkajú.

Tento prieskum pozostáva z nasledujúcich krokov:

Výber cieľových spoločností a kandidátov pre prieskum

Spracovanie údajov

Analýza dát a spracovanie správy

Spracovávanie dodatočne získaných údajov

Finálne spracovanie reportu

Zaslanie finálnych výsledkov klientovi

S kvalitne spracovaným prieskumom miezd budete vždy popredu, môže byť pre spoločnosti dôležitým prostriedkom pri porovnávaní, hodnotení a vytváraní vlastnej stratégie odmeňovania. Je potrebný pri hodnotení práce, tvorbe štruktúry miezd, rozpočtu, nástupnej mzdy pre danú pozíciu, ako aj pri vytváraní motivačných faktorov na udržanie si Vašich kľúčových zamestnancov.

TalentScan

Každý mesiac stretnú naši konzultanti viac ako 800 kandidátov, ktorí sú otvorení zmene a hľadajú nové kariérne výzvy. Teraz k nim máte prístup aj vy – od šikovných juniorov až po skúsených špecialistov. Stačí si vybrať.

Ušetríte na success fee

Každý týždeň nové profily

Jednoduché vyhľadávanie

keyboard_arrow_up