Práca s nami vás bude baviť

Lugera je jednou z najväčších personálno-poradenských
spoločností na Slovensku. Od založenia v roku 1996 pomáhame
spájať tých správnych ľudí so správnymi firmami.

Welcome to Homeland of Talent

Lugera je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v roku 1996 pomáhame spájať tých správnych ľudí so správnymi firmami.

Preto našim uchádzačom o zamestnanie bezplatne pomáhame nájsť pre nich tú najvýhodnejšiu prácu. Poskytujeme kompletný servis, ktorý zahŕňa registráciu životopisu v databáze, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií a informácie o aktuálnej situácii na trhu práce.

Dôležitou súčasťou je naše profesionálne poradenstvo, ktoré maximalizuje šance uchádzačov na úspech. Patrí sem dôkladná príprava na pohovor, stretnutia s klientmi a konštruktívna spätná väzba.

Firemným klientom pomáhame získavať vhodných kandidátov, a to vrátane ťažko obsadzovaných či už odborných alebo riadiacich pozícií. Šetríme im tak náklady na ľudské zdroje a pomáhame im rásť rýchlejšie a efektívnejšie.

Naša vytrvalá snaha prinášať vysokú pridanú hodnotu uchádzačom aj zamestnávateľom sa odráža na našom úspechu, vďaka čomu sme na Slovensku postupne vybudovali 4 pobočky (Bratislava, Trenčín, Košice a Nitra) a rozšírili sme naše pôsobenie aj do zahraničia – do Českej republiky, Poľska, Holandska, Rumunska, Bulharska, Ukrajiny, Ruska a dokonca aj Arménska.

Po 21 rokoch máme za sebou už stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov aj slovenské spoločnosti a s nimi tisícky úspešne obsadených miest. Teraz môžete aj Vy čerpať z našich dlhoročných skúseností a jedinečných znalostí trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.

Ako Lugera môže pomôcť mojej kariére?

Ako Lugera môže pomôcť môjmu biznisu?

Poznáme pracovný trh.

Naše 20-ročné skúsenosti, nekonvenčný prístup a schopnosť vytvárať riešenia na mieru z nás robia spoľahlivého partnera pre Váš biznis aj kariéru.

Milujeme našu prácu.

Lugeráci tvoria veselú a pestrú partiu ľudí, jednu vec však máme spoločnú – obrovské nadšenie pre to, čo robíme.

Rozumieme vášmu biznisu.

Naši konzultanti sa špecializujú na konkrétne odvetvia, čo im umožňuje získať prehľad v danej oblasti a hovoriť rečou kandidáta či klienta.

Náš príbeh

Oslavujeme 20. výročie! Spolu so slovenským pracovným trhom sme zažili jeho veľký rast aj krízové obdobie. Dnes sa tešíme z pozitívnej situácie a neustále rastúceho záujmu zo strany zahraničných investorov o našich talentovaných ľudí. Sme rokmi ostrieľaní, projektami preverení a stále milujeme to, čo robíme.

120
zamestnaných kandidátov na trvalý pracovný pomer
560
hodín strávených osobnými pohovormi

Náš tím

DELIVERY TEAM

Je nás viac ako 30 konzultantov pracujúcich s nadšením pre ľudské zdroje. Poradíme Vám ako zaujať kandidátov, oboznámime Vás s novinkami z trhu práce, nájdeme a presvedčíme top talenty aby sa stali Vašimi zamestnancami. Vaša spokojnosť ako aj našich kandidátov je našou najlepšou referenciou.

SALES TEAM

Náš obchodný tím sa stará o potreby našich klientov na celom Slovensku. Poskytneme Vám promptne odpovede na Vaše otázky, ponúkneme Vám riešenia ako aj aktuálnych informácie z trhu práce. Naším cieľom je stať sa dlhodobým obchodným partnerom našich klientov a že sa nám to darí, potvrdzujú pozitívne referencie. Na prvom mieste u nás je klient a jeho spokojnosť. Radi prekonáme Vaše očakávania.

MANAGEMENT

Legendárny organizmus, schopný premieňať sny na odvážne rozhodnutia, ktoré hýbu celou Lugerou. Ich plány na ovládnutie HR sveta sú odvážne, často až príliš… ale ich ochota prekročiť vlastný tieň je priam povestná.

FINANCE TEAM

Nenechajte sa oklamať ich nežným ženským výzorom a šarmantnými úsmevmi, naše finančné oddelenie je plné drsných Amazoniek, ktorým sa nikto neodváži povedať nie. Alebo nedajbože nevyplatiť faktúru. V Lugere sa traduje legenda o obchodníkovi, ktorý neodovzdal načas vyúčtovanie k služobným cestám. Odvtedy ho už nikto nevidel…

PAYROLL TEAM

Najobľúbenejší tím v Lugere, najmä keď sa blíži termín výplaty. Okrem mzdovej agendy interných Lugerákov a približne 300 dočasne pridelených zamestnancov sa starajú aj o externé spracovanie miezd našich klientov a každý mesiac vystavia viac než 2 500 výplatných pások. Vyriešia vaše starosti s HR administratívou a legislatívou, poradia vám s prípravou pracovnej zmluvy a to všetko s maximálnym dôrazom na diskrétnosť. Vedia o nás všetko, ale nič neprezradia. Naozaj, skúšali sme to. Mlčia ako hrob.

IT TEAM

Najrozmaznávanejší tím v celej Lugere. Ich biela mágia bráni naše systémy pred všetkými vírusmi a nástrahami. Sú to mocní zaklínači notebookov a tlačiarní, všetka technika ich počúva na slovo a bugy v kóde sa opravujú samé, len čo ich zbadajú prichádzať. Vo voľnom čase programujú aplikácie, organizujú Lugera party a zachraňujú svet.

FRONT OFFICE

Naše Front Office Asistentky sú superženy. Bez nich by nám tu vládol chaos, panika a kofeínový deficit. Ich tajnou zbraňou je multitasking a nikdy nemiznúci úsmev na tvári.

MARKETING

Všetci si veľmi dobre uvedomujeme, že sme úžasná firma. Aby sa o tom dozvedel aj zvyšok sveta, na to tu máme Marketing, ktorý tvorí, vymýšľa, publikuje, meria, analyzuje, vyhodnocuje a každý piatok robí s láskou kolegom cappuccino.

HR RESEARCHERS

V našej republike stretnete aj občanov s dočasnými vízami (part-time brigádnici), ktorí nám pomáhajú hľadať ihly v kope sena, stačí im jeden telefonát na to, aby dostali Chucka Norrisa na pohovor a dokážu premeniť životopis na digitálny profil skôr, ako dočítate túto vetu. V Lugere je bežnou praxou, že po vypršaní ich dočasných víz je im udelené riadne občianstvo.

Zoznámte sa: Lugera Management

Danka Berčeniová

Chief Executive Officer

Slovensko
+421 905 825 583

Monika Voláková

HR Manager

Slovensko
+421 905 825 585

Ivan Kovalík

Branch Manager

Košický a Prešovský kraj
+421 908 997 132

Matej Weismann

Regional Delivery Manager

Slovensko
+421 905 414 475

Katarína Nováková

Regional Business Manager

Trenčiansky, Žilinský a Banskobystrický kraj
+421 908 374 151

Juraj Bakoš

Regional Business Manager

Bratislavský kraj
+421 908 997 164

Blanka Ondrišáková

Payroll Services Delivery Manager

Slovensko
+421 905 463 560

Dušan Ďurčo

IT Manager

Slovensko
+421 905 387 030

Lugera Blog

Prinášame vám informácie o aktuálnom dianí na trhu práce.

Kontaktujte nás

Lugera & Maklér spol. s r.o. +421 (0)32 6538 111
TRENČÍN (sídlo spoločnosti)

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín

lugera @ lugera.sk


KOŠICE (pobočka)
Štúrova 27, 040 01 Košice
lugera.ke @ lugera.sk


BRATISLAVA (pobočka)
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
lugera.ba @ lugera.sk


NITRA (pobočka)
Štúrova 22, 949 01 Nitra
lugera.nr @ lugera.sk
Google
LinkedIn
YouTube
[]
1 Step 1

Milá Lugera,

volám sayour full name
a chcem sa spýtať na:more details
0 /
alebo telefónyour full name
Previous
Next
Menu