Pomáhame vášmu biznisu rásť

Poznáme pracovný trh

Naše 25-ročné skúsenosti z trhu práce, inovatívny prístup a vytváranie riešení šitých na mieru z nás robia toho správneho HR partnera pre Vás.

Milujeme našu prácu

Sme Lugera a máme rôzne oblasti špecializácie a služieb, jednu vec však máme spoločnú – obrovské nadšenie pre to, čo robíme.

Rozumieme vášmu biznisu

Naši konzultanti sa špecializujú na konkrétne odvetvia, čo im umožňuje získané skúsenosti v danej oblasti pretaviť do adresného výberu kandidátov a zároveň dobre odkomunikovať ich očakávania voči potrebám našich klientov.

POSKYTUJEME KOMPLEXNÉ HR RIEŠENIA

Poznáme dôverne pracovný trh a jeho výzvy, rozumieme Vašim potrebám, hovoríme vaším jazykom a sme vždy pripravení prekonať Vaše očakávania.

 
assignment_ind

Permanent Placement

Efektívny nástroj na skrátenie Vašich náborových procesov a zníženie nákladov na získavanie nových zamestnancov. Naši konzultanti Vám radi predstavia skúsených kandidátov či nové talenty, pomôžu zorientovať sa na trhu práce a jeho požiadavkách a zároveň stanoviť realistické očakávania.

Temporary Staffing

Dočasné pridelenie zamestnancov je služba využiteľná najmä pri projektoch, výkyvoch výroby a potrebe doplnenia stavu zamestnancov v krátkom časovom horizonte, keď nie je vo Vašich silách zabezpečiť potrebný počet pracovníkov najmä pri limitovanom počte kmeňových zamestnancov.

Payroll Outsourcing

Hľadáte riešenie, ktoré Vám zabezpečí bezpečné, jednoduché a spoľahlivé spracovanie mzdovej agendy? Lugera poskytuje kvalitný a včasný payroll servis, vrátane detailných reportov a administratívnej pomoci – kedykoľvek ho potrebujete.

HR Consulting

Sme expertami na oblasť ľudských zdrojov a náš pracovný trh, pôsobíme na celom území Slovenska. Naši konzultanti sú vždy pripravení poradiť Vám nielen s výberom a vyhľadávaním vhodných kandidátov, ale aj nastavením motivačných pracovných podmienok voči trhu práce, zadefinovať profil kandidáta, poradiť s výberom benefitov či platových rozpätí.

TalentScan

TalentScan je naša nová služba – otvorená databáza stretnutých a ohodnotených kandidátov. Nájdete tu šikovných absolventov, motivovaných juniorov, skúsených špecialistov ale aj ostrieľaných manažérov, ktorí sú aktuálne otvorení novým pracovným výzvam.

Spolupráca s nami je jednoduchá

grade

Za posledné tri roky som spolupracovala s desiatkami agentúr. V tej vašej som našla proklientský prístup a aktívnu prácu s profilom klienta. Ďakujem i za nájdenie tej správnej pozície.

Dovoľte mi poďakovať sa Vám všetkým za niekoľkoročnú spoluprácu pri príprave miezd našich zamestnancov. V mene celého HR tímu Vám všetkým ďakujeme za všetky prípady, keď štandardná spolupráca nestačila a boli ste ochotní vždy pomôcť.

Chcem Vám poďakovať za spoluprácu pri hľadaní zamestnania. Som s Vašou prácou nadmieru spokojný a myslím, že tak, ako pracujete vy, by mala byť vykonávaná súhra klienta so záujemcom o prácu.

Certifikáty a ocenenia

grade

Vždy tam, kde nás potrebujete.

Nájdete nás v Trenčíne, Bratislave a Košiciach – to znamená, že dokážeme riešiť Vaše HR potreby na lokálnej úrovni.

TRENČÍN (sídlo spoločnosti)

Lugera & Maklér spol. s r.o.
Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
+421 (0)32 6538 111
lugera@lugera.sk

BRATISLAVA (pobočka)

Lugera & Maklér spol. s r.o.
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
lugera.ba@lugera.sk

KOŠICE (pobočka)

Lugera & Maklér spol. s r.o.
Štúrova 27, 040 01 Košice
lugera.ke@lugera.sk

NITRA (pobočka)

Lugera & Maklér spol. s r.o.
Štúrova 22, 94901 Nitra
lugera.nr@lugera.sk

Opýtajte sa nás čokoľvek.

Naši kolegovia z obchodného oddelenia vám odpovedia na všetky otázky
a navrhnú riešenie šité na mieru vaším potrebám.

keyboard_arrow_up