Ako funguje TalentScan?

Veľmi jednoducho.

TalentScan je naša nová služba – otvorená databáza stretnutých a ohodnotených kandidátov. Nájdete tu šikovných absolventov, motivovaných juniorov, skúsených špecialistov ale aj ostrieľaných manažérov, ktorí sú aktuálne otvorení novým pracovným výzvam.

Profily kandidátov môžete vyhľadávať na základe jednotlivých odvetví, krajov alebo kľúčových slov. Pri každom profile nájdete informácie o preferovanej lokalite, seniorite, platových očakávaniach, možnom termíne nástupu a jazykových znalostiach. Súčasťou profilu je aj stručný popis skúseností kandidáta a jeho celkové zhodnotenie.

Našli ste zaujímavý profil – čo ďalej?

Pri každom kandidátovi sa nachádza tlačidlo MÁM ZÁUJEM O KANDIDÁTA – po jeho stlačení budete presmerovaní na formulár, kde vyplníte vaše kontaktné údaje.  Na základe tohto formulára vás budeme kontaktovať, aby sme si doplnili detailnejšie informácie o pozícii a uistili sa, že vybraný profil vyhovuje vašim požiadavkám.

Následne budeme s Vašou ponukou kontaktovať vybraného kandidáta a po preverení a potvrdení jeho záujmu vám zašleme jeho úplný profil – životopis spolu s hodnotením z osobného stretnutia. Vy sa na základe jeho profilu rozhodnete, či si kandidáta pozvete na osobné stretnutie, ktoré vám radi pomôžeme zabezpečiť. Pokiaľ ste v našej databáze TalentScan nenašli vhodný profil, stačí nás kontaktovať – my vám radi pomôžeme s hľadaním toho správneho kandidáta.

Koľko zaplatíte za využívanie TalentScan?

Vôbec nič. Rovnako ako pri využívaní služby Search&Selection, nárok na odmenu za sprostredkovanie kandidáta nám vzniká až v momente, keď sa s vybraným kandidátom dohodnete na spolupráci – v tomto prípade je to podpis pracovnej zmluvy.

Odmena za zamestnaného kandidáta je nastavená na 1-násobok jeho nástupného platu (minimálne 1000€) – takže využitie TalentScanu sa vám naozaj oplatí!

Všetky dôležité informácie nájdete aj v sekcii Všeobecné obchodné podmienky. A na všetky doplňujúce otázky vám samozrejme radi odpovieme, stačí nám napísať.

Menu