Vedúci údržby

Umiestnenie

Trenčiansky kraj

Kategória

Výroba

euro_symbol

Základný plat od

1700 €

Seniorita / Zručnosti

majster výroby

Zverejnené
21. júna 2024
Umiestnenie
Kategória
Výroba
Typ pozície
Seniorita
majster výroby, supervisor-vedúci, manažér, projekt manažér

Popis

Náplň práce:
- zabezpečenie podpory údržby vo výrobnom závode
- zodpovednosť za koncepciu a riadenie útvaru údržby, koordinácia činností údržby s ostatnými útvarmi spoločnosti
- vytváranie bezpečných podmienok pre výkon práce tímu údržby, kontrola ich spôsobilosti na vykonávanú prácu
- vedenie potrebnej prevádzkovej dokumentácie útvaru, tvorba rozpočtu a jeho dodržiavanie, školenie celého tímu údržby
- zisťovanie a analýza kritických faktorov a problémov a ich riešenie

Požiadavky

Profil:
- podmienka stredná škola (ideálne technického smeru)
- nutnosť praxe na oddelení údržby
- líderské a organizačné schopnosti
- čaká vás tímová práca, no zároveň aj nevyhnutný priestor pre samostatnosť a zodpovednosť

Informácie o plate

od 1700€ brutto + odmeny a bonusy (mzda závisí od skúseností kandidáta)

Bonusy a benefity

Bohaté benefity a bonusy - budú odkomunikované osobne.