Strategický nákupca

Umiestnenie

Trenčiansky kraj

Kategória

Obchod

euro_symbol

Základný plat od

2100 €

Seniorita / Zručnosti

senior-špecialista

Zverejnené
25. marca 2024
Umiestnenie
Kategória
Obchod
Typ pozície
Seniorita
Jazyky
anglický jazyk - b2 (stredne pokročilý)

Popis

Využite príležitosť a staňte sa súčasťou dynamicky rastúceho teamu v medzinárodnom výrobnom prostredí!

Na pozícii v oblasti nákupu budete zodpovedný za strategický rozvoj materiálovej skupiny (káblové zväzky)

Medzi hlavnú náplň práce patrí predovšetkým:

- zodpovednosť za pripravu cenových kalkulácií a vyjednávanie zmluvných podmienok
- príprava analýz a akčných plánov súvisiacich s konkrétnou materiálovou skupinou
- úzka spolupráca v rámci nákupu s ostatnými pobočkami a materskou spoločnosťou
- sourcing aktivity súvisiace s konkrétnou materiálovou skupinou
- spolupráca v rámci projektového teamu
- zodpovednosť za plnenie stanovených cieľov v rámci projektu

Headline

Požiadavky

- skúsenosti v oblasti nákupu na obdobnej pozícii
- aktívna znalosť anglického jazyka
- skúsenosti s prácou v SAP výhodou
- vodičský preukaz skupiny B
- osobnostné predpoklady - pracovitosť, adaptabilita, zodpovednosť
- výborné komunikačné schopnosti

Informácie o plate

od 2100€ brutto (závisí od skúseností kandidáta)

Bonusy a benefity

Budú bližšie špecifikované na pracovnom pohovore

O spoločnosti

Medzinárodná stabilbá automotive spoločnosť

Ing. Ondrišková Karina;

Ing. Ondrišková Karina

Lugera & Maklér spol. s.r.o. - Personnel Consultant

karina.ondriskova@lugera.sk
+421 915 394 856
15 pozícii (zobraziť)