Operátor/ka výroby

Umiestnenie

Prešovský kraj

Kategória

Výroba

euro_symbol

Základný plat od

1300 €

Seniorita / Zručnosti

samostatný pracovník-referent

Zverejnené
24. mája 2024
Umiestnenie
Kategória
Výroba
Typ pozície
Seniorita
Nástup
ASAP

Popis

Hľadáme práve Vás!

Máte skúsenosti s obsluhou výrobných strojov alebo máte technické vzdelanie? To je veľká výhoda! Ak ešte nemáte skúsenosti, nevadí, všetko potrebné vás naučíme.
Ste dôsledný a dbáte na detaily? Hľadáme niekoho, kto bude dbať na vysokú kvalitu našich výrobkov a bude schopný pracovať podľa presných pracovných postupov.
Ste pripravený pracovať na zmeny a prispôsobiť sa dynamickému výrobnému prostrediu? Hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní pracovať v rôznych zmenách a prispôsobia sa potrebám výroby.

Náplň práce:

Obsluha a kontrola strojov a zariadení podľa stanovených pracovných postupov a inštrukcií.
Sledovanie a dodržiavanie výrobnej dokumentácie na zaistenie požadovanej kvality produktu.
Pravidelná kontrola kvality výroby optických a medených káblov.
Identifikácia a riešenie technických problémov pri výrobe.
Spolupráca s tímom na zlepšovaní výrobných procesov.

Požiadavky

Stredoškolské vzdelanie (výhodou je technické zameranie).
Skúsenosti s obsluhou výrobných strojov sú výhodou, nie však podmienkou.
Zodpovedný prístup k práci a schopnosť pracovať v tíme.
Zmysel pre detail a dôslednosť.
Ochota pracovať na zmeny a učiť sa.
Manuálna zručnosť a technické myslenie.
Samostatnosť.
Flexibilita.

Informácie o plate

1200

Bonusy a benefity

- variabilná zložka mzdy (odmeny) po skúšobnej dobe
- príplatok za hlučnosť
- nadštandardný príspevok za nadčasové zmeny
- finančný príspevok na stravovanie
- dodatočná dovolenka nad rámec zákona po odpracovaní 3 rokov
- vernostný bonus po odpracovaní 3/5 rokov
- 13. plat
- príspevok do 3. piliera (DDS)
- práca v 12 hodinových zmenách (denná, nočná, dva dni oddych)
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- Multisport karta