IT Infrastructure Administrator

Umiestnenie

Bratislavský kraj

euro_symbol

Základný plat od

2500 €

Seniorita / Zručnosti

senior-špecialista

Zverejnené
17. júna 2022
Umiestnenie
Typ pozície
Seniorita
Jazyky
anglický jazyk - b2 (stredne pokročilý)
Zaradené v platovom rozsahu

Popis

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

- Podpora užívateľov vo všetkých oblastiach HW a SW
- Starostlivosť a údržba o HW/SW
- Inštalácia a administrácia serverov
- Monitoring HW a SW za účelom prevencie výpadkov
- Vedenie evidencie HW a SW
- Zaisťovanie backup/restore

Požiadavky

Najdôležitejšie technické skúsenosti, ktoré musíte ovládať:

- RHEL 7+ - požadovaná úroveň: administrátor
- MS SQL – požadovaná úroveň: administrátor a znalosť SQL príkazov a skriptov

Technické skúsenosti, ktoré sú veľkou výhodou:

- Apache HTTPD + Tomcat – požadovaná úroveň: administrator
- SAMBA - požadovaná úroveň: administrátor
- LDAP - požadovaná úroveň: administrátor
- SSL certificates - požadovaná úroveň: administrátor
- Network IPv4 - požadovaná úroveň: administrátor
- IIS – admin- požadovaná úroveň: administrátor

Informácie o plate

€2500 - €2800

Bonusy a benefity

- možnosť pracovať na TPP, freelance alebo SZČO
- možnosť HO, kancelária v centre Bratislavy
- 3 extra dni voľna ročne
- cafeteria systém benefitov
- jazykové vzdelávanie v priestoroch spoločnosti
- výkonnostný bonus 1x ročne
- poskytnutie životného poistenia zdarma
- podpora dôchodkového sporenia
- ocennenie životných a pracovných výročí
- práca v nadnárodnej spoločnosti

O spoločnosti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý pôsobí na slovenskom poistnom trhu uz od roku 1995. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta.

Bc. Jurdíková Zuzana

Lugera & Maklér spol. s.r.o.

zuzana.jurdikova@lugera.sk
+421 915 495 709
9 active jobs (view)