Inžinier pre vyhodnocovanie efektivity logistických procesov

Umiestnenie

Trnavský kraj

Kategória

Logistika a transport

euro_symbol

Základný plat od

2300 €

Seniorita / Zručnosti

senior-špecialista

Zverejnené
8. februára 2024
Umiestnenie
Kategória
Typ pozície
Seniorita
Jazyky
anglický jazyk - b2 (stredne pokročilý)

Popis

Náplňou práce je
- vyhodnocovanie efektivity logistických procesov
- následná optimalizácia a harmonizácia procesov
- navrhnutie a aplikácia vylepšení
- tvorba logistických štúdií, analýza údajov a vypracovanie prognóz
- tvorba kalkulácie ROI
- práca v ERP systéme
- implementácia technológie a pod.

Headline

Do tímu logistických inžinierov hľadáme nového člena, ktorému nechýba technické myslenie, záľuba pre vylepšovanie zabehnutých procesov a znalosť anglického jazyka na plynulej úrovni.Ste to vy? Náplňou práce je- vyhodnocovanie efektivity logistických procesov- následná optimalizácia a harmonizácia procesov- navrhnutie a aplikácia vylepšení- tvorba logistických štúdií, analýza údajov a vypracovanie prognóz- tvorba kalkulácie ROI- práca v ERP systéme- implementácia technológie a pod.

Požiadavky

- skúsenosť na obdobnej pozícii - min. 2 roky
-AJ - plynulá komunikácia
- vzdelanie v oblasti logistiky/poprípade technické/IT
- skúsenosť s optimalizáciou logistických procesov/tokov
- systémová znalosť - SAP, Oracle prípadne iný ERP systém
- spracovanie dát v Exceli

Informácie o plate

od 2300€/btt / finálna výška závisí od skúseností kandidáta

O spoločnosti

Nadnárodná spoločnosť poskytujúca logistické služby.

Ing. Sekerová Paula;

Ing. Sekerová Paula

Lugera & Maklér spol. s.r.o. - Junior Personnel Consultant

paula.sekerova@lugera.sk
+421 908 821 233
7 pozícii (zobraziť)